Przewodnik i wycieczki - Biebrzański Park Narodowy, Dolina Biebrzy, Podlasie

Nazywam się Tadeusz Daniłko, a Biebrza to moja pasja. Od ponad 20 lat jestem licencjonowanym przewodnikiem po Biebrzańskim Parku Narodowym, a od 2015 także po województwie podlaskim. W myśl zasady, że najlepiej pracować przy czymś, co się kocha, zapraszam na wycieczki ze mną.

Ze mną przekonasz się, że bagna biebrzańskie wciągają na tyle mocno, że chce się tu wracać wielokrotnie. W swojej karierze przewodnika po Biebrzy i okolicach nie pozostawiłem nikogo, kto nie byłby usatysfakcjonowany wycieczką – przekonaj się sam!

Poznanie Biebrzańskiego Parku Narodowego to nie lada wyzwanie. Dlaczego? Mamy do czynienia z największym parkiem narodowym w Polsce i jednym z większych w Europie. Prawie 60 tys. hektarów – powierzchnia trudna do wyobrażenia dla laika, również kiedyś i dla mnie.

Najprościej jest powiedzieć, że mamy tu do poznania obszar o długości ok. 100 km i od kilometra do ponad 20 km szerokości. Uboga sieć często nie najlepszych dróg to dodatkowa trudność przy poruszaniu się po BPN. Dlatego też do wycieczki nad Biebrzę trzeba bardzo dobrze się przygotować, a najlepiej skorzystać z usług przewodnika.

Razem ze mną odwiedzisz nie tylko Czerwone Bagno i Grzędy, ale właściwie każdy zakątek naszego pięknego regionu. Co sądzą o wycieczkach po Biebrzy moi dotychczasowi goście?

„Odjeżdżamy bogatsi o wspaniałe opowieści i zauroczeni tutejszą przyrodą. Będziemy ją wspominać, a także życzliwość i ciepło, jakimi nas Pan obdarzył”.

„Szczęśliwym jest ten człowiek, dla którego praca jest pasją, a tę widać u Pana na każdym kroku. Dziękujemy za ciekawą lekcję historii i przyrody”.

„Pan Tadeusz to przewodnik z pasją, powołaniem, wszechstronną wiedzą i ogromnym poczuciem humoru. Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Dziękujemy za wyjątkową lekcję historii, biologii i geografii, poświęcony czas i cenne informacje”.

„Dziękujemy za przedstawienie tak wielu ciekawych miejsc. Dowiedzieliśmy się znacznie więcej, niż oczekiwaliśmy. Dzięki jasnemu przekazowi przyjemnie się słucha pańskich opowieści”.

biebrza przewodnik wycieczki podlasie biebrzański park narodowy

Wycieczki i oprowadzanie po Biebrzy – przewodnik Tadeusz Daniłko

Jako przewodnika po Biebrzy i Podlasiu moją największą ambicją jest to, abyś zakochał się w tych rejonach tak samo mocno, jak ja. Ze swojej strony zapewniam, że do każdego gościa podchodzę ze szczerą pasją i zaangażowaniem.

Przyjedź nad Biebrzę i przekonaj się sam. Jeżeli obok wycieczek po Biebrzańskim Parku Narodowym poszukujesz także noclegów w Dolistowie czy też chcesz zorganizować spływ po Biebrzy, również jestem w stanie pomóc.

Jeśli jesteś zainteresowany, skontaktuj się ze mną bezpośrednio (698-471-576, t.danilko@gmail.com) lub skorzystaj z formularza kontaktowego na końcu tej strony.

Przyjedź tu jako „normalny” człowiek, a wrócisz jako „biebrznięty”!

Szukasz noclegu w sercu Biebrzańskiego Parku Narodowego? Odwiedź naszą agroturystykę w Dolistowie.

Niezapomniane wycieczki z licencjonowanym przewodnikiem po Biebrzańskim Parku Narodowym i Podlasiu.

Jeśli kochasz przyrodę, koniecznie spróbuj przepłynąć się po Biebrzy – organizujemy zróżnicowane spływy kajakowe.

Edukacyjne programy dla szkół i zorganizowanych grup. Różne warianty tematyczne o określonym czasie trwania.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu!

t.danilko@gmail.com, tel.: 698-471-576, 85 716-15-75

© RzekaBiebrza.pl 2020 | Polityka prywatności