pokoje noclegi biebrza agroturystyka podlaskie

Agroturystyka nad Biebrzą – noclegi i pokoje w Dolistowie

Zapraszamy do skorzystania z naszych noclegów w Dolistowie. Nasze gospodarstwo agroturystyczne „Na Uboczu” to – jak sugeruje nazwa – gwarancja ciszy i spokoju. Jednocześnie Biebrza jak i cały Biebrzański Park Narodowy są stąd na wyciągnięcie ręki.

Nasz obiekt jest usytuowany 300 metrów od wsi, przy bocznej i bardzo spokojnej drodze o niemal zerowym ruchu w ciągu dnia i nocy. Przez okna nie wpada także światło z żadnych latarni, a wieczory są naprawdę spokojne. Noclegi nad Biebrzą to perfekcyjne miejsce do wyciszenia się, a jednocześnie zaledwie pół kilometra do rzeki i granicy parku.

pokoje agroturystyka biebrza dolistowo podlasie noclegi

Noclegi nad Biebrzą – jakie mamy pokoje i na ile osób?

Pokoje przeznaczone dla naszych gości są usytuowane na pierwszym piętrze naszego domu, dokąd prowadzi oddzielne wejście. Do dyspozycji oddajemy:

  • Niebieski pokój (okno od południowego zachodu) z jednym łóżkiem dwuosobowym i dwoma jednoosobowymi (4 osoby)
  • Żółty pokój (z balkonem od zachodnio-północnego kierunku) z jednym łóżkiem dwuosobowym i jednym jednoosobowym (3 osoby)
  • Możliwość rozszerzenia noclegu dla dodatkowych dwóch osób w pokoju dziennym (rozwiązanie dla większych i zorganizowanych grup)
  • Łącznie do 9 osób w obiekcie, a także możliwość rozłożenia namiotu
  • Aneks kuchenny z wyposażeniem, łazienka.
noclegi nad biebrzą

Bezpośrednio przy obiekcie znajdziecie dużo zieleni i wolnej przestrzeni, a także miejsce na rozpalenie ogniska i zrobienie grilla. Obok znajduje się także wiata, która skutecznie ochroni przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi, które mamy nadzieję, że nie wystąpią podczas Waszego pobytu!

Agroturystyka i noclegi w Dolistowie – dodatkowe atrakcje

Zatrzymaj się u nas na dłużej. Wielu naszych gości wraca tu szybciej, niż sami się tego spodziewali. Zadbamy o to, abyś czuł się jak u siebie, bez względu na to czy wolisz po prostu odpocząć, czy może aktywnie poznawać nasz region, do czego oczywiście zachęcamy!

W ramach pobytu w naszej biebrzańskiej agroturystyce możemy zaproponować spływy kajakowe po Biebrzy, a także wycieczki z Tadeuszem Daniłko – licencjonowanym i jednym z najlepszych przewodników po Biebrzańskim Parku Narodowym.

Nasza kwatera to także świetna baza wypadowa na Czerwone Bagno, do Osowca czy nawet Augustowa. Stąd jest niedaleko także do różnych atrakcji Podlasia: Białystok, Tykocin i Białowieża są stąd naprawdę niedaleko.

Z kolei w samym Dolistowie znajdziesz kilka dobrze zaopatrzonych sklepów, aptekę i kościół. Bliskość rzeki jest oczywiście dodatkowym atutem – znajdują się tu dwa miejsca, w których można popływać.

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą noclegów nad Biebrzą, skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego na końcu tej strony lub zadzwoń pod numer 698-471-576.

Szukasz noclegu w sercu Biebrzańskiego Parku Narodowego? Odwiedź naszą agroturystykę w Dolistowie.

Niezapomniane wycieczki z licencjonowanym przewodnikiem po Biebrzańskim Parku Narodowym i Podlasiu.

Jeśli kochasz przyrodę, koniecznie spróbuj przepłynąć się po Biebrzy – organizujemy zróżnicowane spływy kajakowe.

Edukacyjne programy dla szkół i zorganizowanych grup. Różne warianty tematyczne o określonym czasie trwania.

Kontakt
Zapraszamy do kontaktu!

t.danilko@gmail.com, tel.: 698-471-576, 85 716-15-75

© RzekaBiebrza.pl 2020 | Polityka prywatności | strona partnerska: www.najezony.pl