biebrza podlasie kajaki noclegi agroturystyka przewodnik wycieczki

O nas - agroturystyka, noclegi, kajaki i przewodnik po Dolinie Biebrzy

Cześć! Z tej strony Tadeusz i Krystyna. Mieszkamy w Dolistowie Starym nad Biebrzą. Podlasie to region, w którym wychowaliśmy się, poznaliśmy, a teraz wspólnie od wielu lat prowadzimy turystyczną działalność, goszcząc u siebie ludzi nie tylko z Polski, ale i całego świata.

Nasze gospodarstwo agroturystyczne „Na Uboczu” położone jest w spokojnej miejscowości Dolistowo Stare, skąd wszelkie dobrodziejstwa Biebrzańskiego Parku Narodowego i rzeki Biebrzy są na wyciągnięcie ręki. Nasz dom nie znajduje się też w samej wsi, ale przy jednej z bocznych dróg – to gwarancja ciszy i spokoju. Więcej o naszej agroturystyce na Podlasiu przeczytasz tutaj:

Stąd blisko jest do Twierdzy Osowiec (20 km), Czerwonego Bagna (6 km), Kanału Augustowskiego (8 km) czy geograficznego środka Europy w Suchowoli (15 km). To jednak nie jedyne atrakcje Podlasia – jeśli chcesz przeżyć niezapomniane wycieczki po Dolinie Biebrzy i okolicach, możesz skorzystać z naszej innej propozycji. Tadeusz Daniłko jest licencjonowanym przewodnikiem po Biebrzańskim Parku Narodowym, ale więcej przeczytasz o tym tutaj:

Zwiedzanie Podlasia i okolic Biebrzy w ramach wycieczek to jednak nie jedyna forma aktywnego wypoczynku. Spokojna i malownicza rzeka to przede wszystkim możliwość zorganizowania spływu kajakowego. Oczywiście, że w tym też możemy Ci pomóc! Zajrzyj tutaj:

Jeśli więc planujesz odwiedzić Podlasie, nie zapominaj o nas! Zachęcamy do kontaktu, a ze swojej strony obiecujemy, że zrobimy wszystko, abyś wrócił do siebie z niesamowitymi wspomnieniami i chęcią powrotu w nasze piękne strony. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub za pomocą formularza na końcu tej strony.

Do zobaczenia!

Szukasz noclegu w sercu Biebrzańskiego Parku Narodowego? Odwiedź naszą agroturystykę w Dolistowie.

Niezapomniane wycieczki z licencjonowanym przewodnikiem po Biebrzańskim Parku Narodowym i Podlasiu.

Jeśli kochasz przyrodę, koniecznie spróbuj przepłynąć się po Biebrzy – organizujemy zróżnicowane spływy kajakowe.

Edukacyjne programy dla szkół i zorganizowanych grup. Różne warianty tematyczne o określonym czasie trwania.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu!

t.danilko@gmail.com, tel.: 698-471-576, 85 716-15-75

© RzekaBiebrza.pl 2020 | Polityka prywatności